Hotline: 737 882 959
Procházka na čerstvém vzduchu a výlety v přírodě jsou zdravé a občerstvující pro tělo i duši. Jenomže ne vždy je lehké pro ni najít motivaci, přesvědčit partnery, děti, celou rodinu. Připravit svačiny a batoh, zkoordinovat kamarády a zajistit program, který by bavil malé i velké může být vyčerpávající. S batohem vám nepomůžu, ale program mám pro vás báječný.

 

Ráda bych vám představila náš nový projekt OutdoorGames, díky kterému vám mohu nabídnout venkovní zážitkové hry. Díky našim hrám obohatíte venkovní procházku o intenzivní zážitek spojený s plněním úkolů a hledáním pokladu.

Věřte mi, že objevit poklad je zážitek k nezapomenutí, a to nejen pro děti. Záhady, luštění šifer, hledání skrytých indicií je zábavné a dobrodružné.

 

 

Říčanské tajemství

Dnes bych vám ráda představila hru Říčanské tajemství, která je vhodná pro rodiny s dětmi od 5 let.

Hra Říčanské tajemství je postavena v Říčanech u Prahy, kam se pohodlně dostanete i vlakem, a jeho autorkou je zkušená dětská vedoucí kroužků a táborů Jana Vančurová.

Hra je inspirovaná skutečnou událostí. Je třeba najít část uloupeného pokladu z Říčanského zlatnictví. Návod, kde je poklad ukrytý dostane malý kluk Pavel od svého táty, který se bohužel zapletl do zločinu.

Děti na 8 stanovištích plní množství úkolů, hledají indicie, řeší lehké šifry a postupně se tak dostávají blíž a blíž k pokladu. Motivace najít poklad je u dětí ohromná, budete překvapeni jejich energií, bojovností, odhodláním. Mladším dětem je samozřejmě vhodné trochu pomoci a poradit s postupem.

Výlet s hledáním Říčanského pokladu vám zabere asi 4 hodiny čistého času. Na náměstí si ho můžete zpříjemnit zastávkou v některé z Říčanských cukráren a kaváren. Po cestě se můžete políbit pod rozkvetlou třešní, a na závěr se zastavit na pozdní oběd třeba na Fialce (moc dobře tam vaří, a sedět se dá na venkovní terase).

Poklad je sestaven tak, aby uspokojil 2-6 dětí, pokud pojedete na výlet ve větší skupině, kupte si hry dvě a rozdělte děti do skupin.

Hru lze jít i z kočárkem, většina cest je zpevněná, občasně může být terén náročnější (schody, cestičky v lese).

Sleva pro vás

Vyluštěte s dětmi naši tajenku a získejte slevu 30% na naše hry.

Dana Jirásková

Projektová manažerka Outdoorgames