Hotline: 737 882 959

Naše hry

Naše hry, skryté šifry a indicie pro vás pečlivě připravují skuteční nadšenci. O tom, jak tvoříme hry, si můžete přečíst v našem blogu. Věříme, že si to užijete, bez ohledu na to, kterou hru si vyberete.

Štěchovický poklad pro dospělé

Autor: Petr Suchý

Outdoorová hra v nádherném prostředí, inspirovaná tajemným Štěchovickým pokladem je určena pro dva až tři týmy, které mají 3-5 členů. Je ideální pro váš firemní teambuilding, při kterém zažijete napětí i dramatické okamžiky. Hra je plná adrenalinu, kdy budete zvažovat, zda bojovat, utíkat nebo se raději skrývat. Navíc se dozvíte téměř vše, co je o Štěchovickém pokladu známo.

Více o hře

Štěchovický poklad pro děti

Autorky: Jana Vančurová, Anna Vančurová

Tematická hra inspirovaná druhou světovou válkou a Štěchovickým pokladem. Hledací hra, při které děti luští šifry, indície a hádanky, a nakonec najdou poklad. Hra pro děti od 10 do 15 let, děti ve věku 6-10 let hru zvládnou s pomocí dospělých.

Více o hře

Po stopách vraha, Praha 1830

Autoři: Lucie Stejskalová, Štěpán Vykypěl

19. století, rok 1830. Vydejte se po stopách vraha a odhalte tajné skrýše lupiče Václava Babinského a jeho milenky Apoleny Hoffmanové. A to jen pomocí zakódovaných dopisů…

Hra pro dospělé, kolegy, případně i rodiny s většími dětmi vám zabere 2,5 – 4 hodiny dle zvolené varianty a zavede vás do uliček, které běžně nenavštívíte.

Říčanské tajemství

Autor: Jana Vančurová, Anna Vančurová

Staňte se s námi dětským detektivem a najděte ukradené šperky. Hra, která vychází z reálné události nedaleké říčanské historie, je určená pro rodiny a skupiny dospělých s dětmi od 6 do 13 let. Mladší detektivové zvládnou hru s pomocí dospělých.

Více o hře

Hra pro narozeninovou párty

Chcete předat svým dětem dárek k narozeninám neobvyklým způsobem? Postavíme hru pro narozeninovou párty na vašem oblíbeném místě či přímo v blízkosti vašeho domova.

Hry na míru dle zadání

Chcete neobvyklý dárek pro své děti, kamarády nebo obchodní partnery? Postavíme hru v blízkosti vašeho domova nebo uvnitř vaší firmy. Prostě kdekoliv si řeknete.

Nebo navštivte naši stránku Teambulding, kde se dozvíte, jak využít potenciál hry pro váš tým.