Hotline: 737 882 959

Teambuilding a hra

Nabízíme více než hru v terénu. Vytvoříme pro vás teambuildingovou aktivitu na míru. Zajistíme post-reflexi v rozsahu a s cílem dle vašeho zadání.

w

Lepší týmová komunikace

Poznejte své kolegy, jejich očekávání, skrytý potenciál i případné hrozby a naučte se s nimi mluvit.

Příprava na změny a výzvy

Kdo prosadí změny, kdo je podpoří a kdo aktivně přispěje svým analytickým talentem? Poznejte leadery, podporovatele i komunikátory ve svém týmu.
U

Hledání vhodného kandidáta

Assessment v přírodě? Proč ne. Koho přijmout a kým doplnit tým tak, aby byl ideální? Máte jedinečnou možnost zažít své potenciální kolegy při hře.

Reflexe

Cílem zážitkové pedagogiky, pod kterou spadají i naše venkovní hry, je krok ke změně, rozvoj a učení se.

Podnět k tomuto kroku může být vyvolán k sobě samému i k vnějšímu světu. Hra je rámec, ve kterém jsou tyto podněty vyvolávány a poté v rámci reflexe uvědomovány a zpracovány. Toto zpracování vede k většímu souladu se sebou samým i s vnějším prostředím (týmem, firmou,…).

Využíváme těchto nástrojů k uvědomování si změn:

  • Zpětná vazba vnitřní – je dobré stanovit záměr reflexe, ideálně před zahájením hry. Konkrétní postupy vycházejí ze zažitkové pedagogiky a základů psychologie – všímání si vlastních emocí, jejich prožívání a projevení konstruktivní formou, vyjadřování vlastních potřeb a hledání způsobů jejich nasycení.
  • Zpětná vazba k týmu – souvisí s potřebami skupiny, zviditelnění vztahů, vyčistění komunikačních blokátorů, vztahové potřeby a možnosti jejich naplnění.

Pokud máte zájem o teambuilding na míru, neváhejte a napište nám své představy, požadavky nebo ideu.

Stačí vám zábava?

Někdy stačí se jenom sejít, užít si společnou aktivitu mimo pracovní oblast a nic neřešit. V tom případě rovnou vybírejte a objednávejte hry pro dospělé.